Dětská scéna

Program Dětské scény je online!

Můžete se podívat, co by se vám a vašim dětem mohlo líbit a rovnou si zakoupit vstupenky!
Na Letní Letné najdete krásné představení pro děti každého věku. Od batolátek, přes mladší školáky až po teenagery.
 

Compagnia Due – Avanti

Nejoblíbenější klaunské duo Compagnia Due na Letní Letné nesmí chybět ani letos!

Tentokrát přivezou ze svého rodného Švýcarska – Avanti. Úžasný kabaret ze kterého budete metat kotouly ve vzduchu. Z trpaslíka vyroste obr, žonglér násobí počty míčků, proudy magie neznají hranic.

Studio Damúza – Batosnění

Jedinečné představení pro batolata ve věku od 10 měsíců do 3 let.

Batosnění nabízí dětem první kontakt s divadlem – je interaktivní, respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků, loutek. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat. Studio Damúza na Letní Letné odehraje i více představení i pro větši děti. 

Den se Zdravotním klaunem

Sobota 19. srpna bude patřit dobročinné organizaci Zdravotní klaun a jejich pohádkám a klauniádám.

Posláním Zdravotního klauna je přinášet radost, dobrou náladu, a především naději na místa, kde se jich příliš nedostává. Jsou to hlavně dětské nemocniční pokoje, specializované ambulance, domácnosti pečující o těžce nemocné děti.

Na programu mají rovnou čtyři pohádky. A samozřejmě nesmí chybět dětmi tolik oblíbená klaunská ambulance.

Cirko Hopley - Teacrobat

Dvakrát denně, po celou dobu festivalu se bude hrát krásné představení Teacrobat pro malé i velké, děti, rodiče i prarodiče od Cirko Hopley.

Poprvé za 20 let festivalu přijede, stejně jako zahraniční hvězdy, český soubor s vlastním šapitó a bude s námi žít na Letné celých 15 dní!

Teacrobat je rodinná cirkusová kuchařská show, kdy nakouknete pod pokličku akrobatovy kuchyně, který vám navaří pořádnou porci zábavy a legrace.
 

A SPOUSTA DALŠÍCH PŘEDSTAVENÍ…

Na žádné Letní Letné nesmí chybět Divadlo Víti Marčíka a jeho krásné loutkové pohádky. Těšit se můžete na soubor Buchty a loutky, LokVar, Loutky bez hranic, Vi.TvorBratři v tricku a další divadelní soubory.

Také nás čeká den s dobročinnou organizací Loutky v nemocnici a i letos můžete obdivovat svět Duhových bublin Václava Strassera.

Program Dětské scény je online!


Nezapomeňte, že na dětská představení můžete využít Rodinnou vstupenku, kdy máte 4 vstupenky po 130 Kč, nebo využijte akci Věrný divák pohádek, kdy při koupi 8 vstupenek, dostanete 2 zdarma. Tyto akce však bude možné využít pouze při nákupu na festivalové pokladně otevřené od 12. srpna.