přehrát

Termíny

PoÚtStČtSoNe
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
time čtvrtek 12.8. | 19:30
vyprodáno
stan č. 1 85 min vhodné pro děti od 6 let? 750 Kč

 

Novocirkusový film noir se vrací.  V roce 2015 oslnil Cirque Le Roux diváky Letní Letné představením The Elephant in the Room. Po pěti letech přijíždí do Prahy odehrát druhou kapitolu. Vyprodali sály na festivalu Edinburgh Fringe a byli nominováni na divadelní cenu
Total. V Paříži na jejich show přišlo až 50 000 diváků.

Deer In The Headlights je poctou filmu, současnému cirkusu a lidskosti v celé své kráse i neohrabanosti. Vypráví příběh rodiny, ztráty a života skrze výstřední a komické intriky. 

"Radostné, estetické, sofistikované a hřejivé představení, které vás chytne a nepustí."

Šest artistů předvádí stojky, hand to hand akrobacii a napjaté akrobatické kousky, ve kterých
se spojuje fyzické riziko s humorem a emocionální hloubkou. 

 

"Galerie překvapivých, charismatických, vtipných a okázalých postav, které zdůrazňují nejen něhu, ale především jedinečnost a křehkost mezilidských vztahů."


Cirque Le Roux vznikli v roce 2014 a díky své filmové a pečlivě detailní estetice jsou jejich výkony plné napětí, tragikomedie a snové atmosféry. Pokouší se vytvořit podmanivý a originální svět, ve kterém vychází z nejrůznějších uměleckých vlivů. 

 

I letos je možné podpořit koupí benefiční vstupenky obecně prospěšnou společnost Zdravotní Klaun a jeho projekt Cirkus Paciento. Benefiční vstupenky lze zakoupit na všechna zahraniční představení. Více informací o projektu Cirkus Paciento najdete zde.

arrow Recenze

arrow Tvůrčí tým