Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím
Důležitá upozornění

 

Novocirkusový film noir je zpět.

Jejich originální tvorba je inspirována francouzskou novou vlnou, americkým grindhousem a nezávislou kinematografií 70. let.

V roce 2015 vytvořili čtyři spoluzakladatelé Lolita Costet, Grégory Arsenal, Philip Rosenberg a Yannick Thomas vzrušující a lahodně retro cirkusovou komedii The Elephant in the Room, která byla za poslední čtyři roky uváděna více než 400krát po celém světě včetně Prahy.

Po pěti letech se odvážní Cirque Le Roux vrací na Letní Letnou odehrát druhou kapitolu! 

Deer In The Headlights je poctou filmu, současnému cirkusu a lidskosti v celé své kráse i neohrabanosti. Vypráví příběh rodiny, ztráty a života skrze výstřední a komické intriky. 

"Radostné, estetické, sofistikované a hřejivé představení, které vás chytne a nepustí."

Šest virtuózních cirkusových umělců předvádí stojky, hand to hand akrobacii a napjaté akrobatické kousky, ve kterých se spojuje fyzické riziko s humorem a emocionální hloubkou.

"Galerie překvapivých, charismatických, vtipných a okázalých postav, které zdůrazňují nejen něhu, ale především jedinečnost a křehkost mezilidských vztahů."

Cirque Le Roux vznikli v roce 2014 a díky své filmové a pečlivě detailní estetice jsou jejich výkony plné napětí, tragikomedie a snové atmosféry. Pokouší se vytvořit podmanivý a originální svět, ve kterém vychází z nejrůznějších uměleckých vlivů. 

V roce 2015 vyprodali sály na festivalu Edinburgh Fringe a byli nominováni na jejich divadelní cenu Total. V Paříži na jejich show přišlo 50 000 diváků a v roce 2017 získali ocenění Étoile du Parisien.

arrow Recenze

arrow Kredity